Lakování „komaxit“

Co je to práškové lakování (komaxit)?

Práškové lakování (neboli komaxit) je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Práškové lakování je metoda, která zajišťuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. Práškové lakování případně komaxit je proces nanesení práškového laku a jeho vytvrzení při 150 - 200°C. Výhodou práškového lakování je, že se jedná o ekologickou metodu, nedochází tak k znečišťování životního prostředí. 

Prášková barva komaxit cena

Cena práškového lakování se stanovuje podle mnoha faktorů a stanovuje se individuálně.

Práškové lakování (komaxit) od profesionálů

Jsme spolehlivým dodavatelem práškového lakování (komaxit) vašich výrobků. Práškovým lakováním se zabýváme od roku 1991. Nabízíme kvalitu, velkou kapacitu, rychlost dodávek a vysokou technickou úroveň.

Technologie práškového lakování

Tryskání

Pro exteriérové konstrukce je zcela nutné provést otryskání dílů. Pro interiér není tryskání vždy nutné, ale je vhodné. Díky tryskání se zvýší odolnost proti mechanickému poškození (viz. zábradlí, zárubně, rámy strojů apod.)

Více informací
Předúprava

Předúprava zajištuje propojení vrstvy práškového laku s kovovým podkladem dílce. Veškeré námi lakované výrobky jsou postřikem odmaštěny a fosfátovány ve 3 až 6 technologických krocích dle různého užití výrobku (interiér, exterier, vlhké prostředí přímořské prostředí) a dle různých materiály.

Více informací
Práškové lakování

Práškové lakování (neboli komaxit) je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Práškové lakování je metoda, která zajišťuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. Práškové lakování případně komaxit je proces nanesení práškového laku a jeho vytvrzení při 160 - 200°C. Výhodou práškového lakování je, že se jedná o ekologickou metodu, nedochází tak k znečišťování životního prostředí. 

Více informací

Poptávkový formulář

osoba